לבנות אתר חנות

לבנות אתר יוצא דופן – איך עושים את זה?

כיצד תצליחו לבנות אתר שיבלוט גם כאשר יש לכם מתחרים רבים

תחומי מסחר תחרותיים בשוק הישראלי, למשל אופנה, נעליים או פארם, הם ללא ספק אתגר של ממש עבור העוסקים בהם. בכדי לבנות אתר לעסק שפועל במשק שיש בו תחרות רבה, חשוב להבין באילו דרכים ניתן יהיה לגרום לו שלא להיות "אחד מבין כולם" אלא יחידי במינו. המאפיינים של אתרים מצליחים, שמפצחים בצורה טובה את הנושא של בולטות – בעיקר בעולם שבו יש עוד הרבה אתרים שמציעים שירות זהה או סחורה דומה, חייבים להיות לא סטנדרטיים במהותם. על האנשים שבונים אתר עבור עסק שכזה, להיות בעלי חשיבה "מחוץ לקופסה".

איך לבנות אתר עם חווית גלישה מצוינת

אם האתר העסקי שלכם הוא לראווה בלבד, אך בעיקר אם הוא מכיל חנות אינטרנטית שממנה ניתן לרכוש את הסחורה שאתם מוכרים, דעו שאחת מהדרכים הכי אפקטיביות לגרום לו להצליח – היא פשוט להעניק לגולשים חווית גלישה טובה. מדובר במשימה לא פשוטה, כיוון שחלק נכבד מתוך התחושה שנוצרת בקרב גולש מסוים באשר לטיב הגלישה, תלויה בטעמו האישי ובצורה שבה האתר מצליח או לא מצליח לקלוע אליו.

עם זאת, ישנם לא מעט תכונות של אתרים שללא ספק חשובות בכדי להתחבב על הגולשים באשר הם, למשל מהירות טעינה, רספונסיביות ועוד מאפיינים הקשורים בנתונים טכניים. חשוב לשים את הדגש, כמובן, על התוכן והגרפיקה באתר אך בו בעת לא לשכוח לוודא שהוא עובד כראוי.

איך יוצרים בידול בתחום תחרותי

למי שאיננו מתמצא או מתעניין באופנה, למשל, ייתכן שיהיה נדמה שכל האתרים של חברות האופנה נראים אותו הדבר. הניואנסים של רבים מהם אכן דומים, אך לאחר כמה רגעים של שהייה באתר מסוג זה, בוודאי כבר תדעו להצביע על המאפיינים הייחודיים שלו בכל הנוגע לגרפיקה, כתיבת התוכן והפנייה אל הלקוח. המטרה בבניית אתר עסקי, היא להצליח לייצר את השפה הייחודית הזו, אשר תגרום לגולש לרצות להישאר באתר עוד ועוד וכמובן גם לשוב אליו, כאשר יהיה צורך בקניות נוספות.

הבידול שימשוך את הגולשים עשוי להיות נעוץ במשתנים מגוונים: ייתכן שבגרפיקה יוצאת דופן בצבעים שלה, או בשימוש בפונט לא שגרתי בכל הטקסטים באתר, או אולי במוזיקת רקע ייחודית שתושמע כשנכנסים לאתר. הייחודיות הזו יכולה להרחיב משמעותית את קהל הלקוחות של העסק, אשר "יתאהב" באתר העסקי שלכם ויבחר בו לצרוך קניות, ללא קשר למחירים אלא מתוך רצון לחוות שוב את הערך המוסף שבחרתם להעניק ללקוחות.

הופכים את האתר לדומיננטי בגוגל ומגדילים את החשיפה

יצירת קמפיין פרסומי ואסטרטגיה מחושבת לקידום בגוגל, יכולה להביא אתכם למקום הראשון בתוצאות החיפוש בגוגל. מדובר בחובה עבור כל בעלי האתרים שמעוניינים שהאתר שלהם יעבוד כמו שצריך וימלא את תפקידו. ביצירת תכנית מסודרת באשר לקידום האורגני בגוגל, במקביל להעלאת מודעות פרסומיות של העסק, תוכלו למקסם את כמות הגולשים ולהצליח למשוך הרבה לקוחות חדשים, בזכות החשיפה המצוינת שתקבלו.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב pinterest
Pinterest

נשמח לעמוד לרשותכם בכל שעה

השאירו פרטים